KTVMathako

Kocha wa Harambee Stars Sebastian Migne kurihwo  

Kocha wa timu ya Harambee Stars Sebastian Migne nieriirwo kurihwo mucaara wake riria kwagiriire ni mwandiki mukaru ministry-ini ya mathako Peter Kaberia giikaro-ini na andiki a mohoro umuthi.

Migne akoretwo agitetia kwaga kwamukira mucaara wake hamwe na marihi make ma njoherera ihinda riria riagiriire ona thengia wake gukorwo ateithie njamba ici kugia na maumirira mega ngucanio-ini itiganite nginya kuingira thiini wa mbitika cia AFCON.

Show More

Related Articles