KTVmohoro

Family imwe Kitui guthika mwana wao maita meri thutha wa kuheo mwiri utari wao

Family  imwe kuuma kaunti ya Kitui  niithikite umwe wa nyumba yao maita meri  Mbiti Kitheka Mukunga, uu ni thutha wao guitirwo mwiri wake kuuma mortury  ya Embu na kuria mamuthikire mwaka wa 2010 na thutha ucio, agicoka kwiyumiria ringi thutha wa miaka ina no family yake ikimurega na thutha wake kuhuruka maramuthika rita ria keri.

Muru wa nyina na Mbiti, Joseph Mwasi kuuma mwaka wa 2010 riria mamuthikire ria mbere , akoretwo orite kwa ihinda ria miaka mirongo iri na gutiri mundu woi kuria ari, na riu gukorwo mamuthikite maita meri ni mugaru na unduire wa ruriri rwa ikamba.

Show More

Related Articles